TVE Reclameproducties

Hulp of advies nodig?

Bezig met laden ...

Industrieel textielbewerker / naaister

Een werkdag bij TVE Reclameproducties is geen dag hetzelfde. We werken voor verschillende branches en klanten, wat het werk afwisselend maakt. Of het nu gaat om de aankleding van een fantastisch festival, de gevelreclame voor een grote winkelketen, een marketingcampagne voor een bekend merk, of de vlag voor de lokale bakker, bij TVE Reclameproducties doen we het allemaal.

Onze passie voor creativiteit en diversiteit onderscheidt ons. We zijn trots wanneer we onze producten en projecten tot leven zien komen. Van het bewonderen van onze doeken in etalages tijdens een weekendje winkelen tot het dansen tussen de door ons bedrukte banners op een festival. Dat gevoel van voldoening en trots is waar we het voor doen.

Ben je benieuwd naar wat we zoal creëren? Neem dan een kijkje op onze website of een van onze socialmediakanalen voor een impressie van ons werk.

Wat zijn zoal jouw werkzaamheden?
Als industrieel textielbewerker / naaister bij TVE Reclameproducties werk je aan diverse textiele producten voor de signbranche, zoals spandoeken, textielframes en banners. Je bent verantwoordelijk voor het op maat maken, stikken en afwerken van verschillende materialen. Daarnaast werk je met industriële naaimachines en zorg je voor een hoogwaardige afwerking van onze producten.

Jouw takenpakket bestaat onder andere uit:
– Het confectioneren van diverse reclameproducten en de daarbij behorende afwerkingen. Denk daarbij onder andere aan de volgende type afwerkingen: peesconfectie, klittenband, (rol)zoom, tunnelzoom, bandconfectie.
– Het confectioneren van sport- en BMX kleding.
 

Wij zoeken jou!
Ben jij een ervaren industrieel textielbewerker / naaister  met een passie voor precisie en vakmanschap? Wil je werken in een dynamische omgeving waar creativiteit en techniek samenkomen? Dan is deze vacature bij TVE Reclameproducties iets voor jou!

Daarnaast heb je:
– Ervaring als coupeuse of technisch naaister, bij voorkeur in de signbranche of een vergelijkbare sector.
– Vaardigheid in het werken met industriële naaimachines.
– Nauwkeurigheid en oog voor detail.
– Affiniteit met textiel en maatwerkoplossingen.
– Zelfstandigheid, maar ook een teamspeler.
– Flexibele instelling en een proactieve werkhouding.
– Affiniteit met de printbranche is een pré.


Ga jij de uitdaging met ons aan?
In een omgeving waar we samen plezier hebben en hard werken om alle deadlines te halen. Met wekelijks een gezellige vrijdagmiddagborrel en gedurende het jaar diverse andere borrels en activiteiten. En waar jij de kans krijgt om verder te groeien in het vak. Wij waarderen het als jij met ideeën komt waar we samen op verder kunnen bouwen. Want samen maken we de mooiste dingen.

Dus ben jij op zoek naar een nieuwe uitdaging waarbij geen een dag hetzelfde is? Dan ben je bij TVE aan het juiste adres. En wie weet zien we jou binnenkort bij onze vrijdagmiddagborrel! 🍻
 

Is jouw interesse gewekt?
Stuur dan een e-mail met jouw sollicitatie en cv naar administratie@tve.nl ter attentie van Jamie Kerkhof – Kusters.